V okolí apartmánu je velký výběr možností ke krásným výletům, jak autem, na kole či pěšky. Nedaleká Česká Skalice se svou přehradní nádrží Rozkoš, je známa jako ideální místo nejen pro vodní sporty, minigolf, půjčovny lodí, surfů, ale i rybaření.

V centru města se nachází Stará škola a muzeum Boženy Němcové, přilehlé Babiččino údolí se zámkem v Ratibořicích, tvrz Rýzmburk, koňský ranč, Boušín a magická krajina kopců, lesů a řeky Úpy. V centru města se nachází Stará škola a muzeum Boženy Němcové, přilehlé Babiččino údolí se zámkem v Ratibořicích, tvrz Rýzmburk, koňský ranč, Boušín a magická krajina kopců, lesů a řeky Úpy.

V blízkém okolí se nachází množství dalších významných památek, mezi které patří zámek Kuks s Braunovými sochami, zámek Náchod s překrásnými gobelíny, také zámek Opočno se sbírkou zbraní a zámek v Novém Městě nad Metují s renesančním náměstím.

Nesmíme zapomenout ani na výlety do Broumovského barokního   kláštera, Malých Svatoňovic s muzeem Josefa Čapka, pevnosti Dobrošov, podzemního labyrintu Josefov, ZOO Safari ve Dvoře Králové n/Labem, Lázní Velichovky a též na ranč Amerika s největší krytou jízdárnou ve střední Evropě.

Velmi navštěvované místo je broumovská chráněná krajinná oblast s Teplicko-Adršpašskými skalami. Romantické jezírko s Malým a Velkým vodopádem vytváří přírodní úkaz a velmi oblíbenou turistickou atrakci.

Mezi vzdálenější výlety nad 20 Km můžeme doporučit Krkonoše, zámek Hrádek u Nechanic, Třebechovický betlém, Aquapark a obří akvárium. Návštěvu Polské republiky s lázeňským příhraničním městem Kudowa Zdroj či Gory Stolowe, které jsou nedaleko hraničního přechodu.